3 sposoby na ulepszenie firmy w czasie przestoju

  1. Home
  2. Rozwijaj swój biznes
  3. Szczegóły artykułu
Freelancerzy
3 sposoby na ulepszenie firmy w czasie przestoju

Kiedy nadchodzą trudne czasy, możesz panikować lub rosnąć.

Czy jesteś zmuszony do pracy w domu z powodu wybuchu Covid-19? A może odczuwasz dodatkowe przestoje? Skupienie się na wzroście może być świetnym sposobem na poprawę zdrowia psychicznego i fizycznego.

Oto trzy sposoby na ulepszenie siebie i swojej firmy w tym czasie…

 

Oceń, zaplanuj i ubierz się

Kusi, aby zostać dłużej w łóżku i nosić piżamę przez cały dzień.

Oczywiście, jeśli cierpisz na chorobę, potrzebujesz odpoczynku. Ale jeśli nie, nawet jeśli pracujesz w domu, będziesz chciał wstać i ubrać się na cały dzień. Jedz dobrze, ćwicz i utrzymuj wysoką energię.

Teraz jest dobry czas, aby stworzyć produktywną poranną rutynę dla siebie, swojej rodziny i firmy. Zaimplementuj go teraz, aby stworzyć nawyk i kontynuować nawet po powrocie do normalnego harmonogramu.

Przedsiębiorczyni mediów społecznościowych, Natalie Zfat, mówi:

„Jedną z najwspanialszych rzeczy w pracy z domu jest to, że możesz cieszyć się komfortem swojego domu przez cały dzień. To także jedna z najbardziej niebezpiecznych rzeczy w pracy z domu ”.

Zfat zaleca trzymanie się harmonogramu, szukanie części i wyznaczanie granic.

Oceń, co działa, a co nie. Kiedy robisz prace w okopach, możesz nie mieć czasu, aby cofnąć się i sprawdzić, czy rzeczywiście robisz postępy. To świetny czas, aby przejrzeć swoją działalność i życie, aby zobaczyć, jakie zmiany i ulepszenia możesz wprowadzić.

Zbuduj swoją osobistą markę

Niezależnie od tego, czy posiadasz już własną firmę, czy pracujesz dla kogoś innego, osobisty branding jest ważny. Twoja osobista marka decyduje o tym, kim jesteś, i może pozostać z Tobą nawet po zmianie pracy lub ścieżce kariery.

To świetny moment, aby w końcu zbudować osobistą witrynę marki, która może pełnić rolę centrum wszystkich Twoich działań. Możesz także skonfigurować odpowiednie konta w mediach społecznościowych – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś – i stworzyć coś, co Cię wyróżnia. Możesz nawet zanurzyć się w coś nowego, sprzedając swoje usługi online.

Tworząc witrynę i profile marki osobistej, pamiętaj, aby skupić się na tym, w jaki sposób Twoja praca może pomóc innym. Według Bryana Collinsa, autora „Jak skutecznie budować swoją osobistą markę”, oferuje następujące porady:

„Chociaż dobrze jest wykazać wiarygodność, budowanie osobistej marki zaczyna się od zrozumienia, kim są Twoi odbiorcy, czego chcą i jak możesz im pomóc”.

Zaktualizuj swoje umiejętności lub naucz się czegoś nowego

Czy jest umiejętność, której chciałeś się nauczyć, ale nie miałeś czasu? Czy jest coś, co możesz dodać do tego, co już wiesz, co uczyniłoby twoją pracę bardziej wartościową? Skorzystaj z przestoju, aby nauczyć się nowych umiejętności lub poprawić stare.

Internetowe platformy edukacyjne pomagają zwiększyć wiedzę, wydajność i kreatywność z domu. Uczenie się nowych umiejętności może pomóc chronić finansowo rodzinę, nawet gdy ciężkie czasy. Nowe umiejętności mogą również pomóc ci oddawać innym, gdy wszyscy jesteśmy razem.

Jak powiedział niedawno ukochany trener koszykówki John Wooden:

„Rzeczy okazują się najlepsze dla ludzi, którzy robią wszystko, co w ich mocy”.

Pozdrawiam, aby jak najlepiej wykorzystać obecne czasy, pozostając produktywnym i poprawiając swój biznes i życie.

  • Udostępnij tego bloga:

Administrator

Autor od: 6 marca 2020

Zostaw swój komentarz