5 domowych pomysłów na biznes przy minimalnych kosztach uruchomienia

  1. Home
  2. Załóż swój biznes
  3. Szczegóły artykułu
Freelancerzy
5 domowych pomysłów na biznes przy minimalnych kosztach uruchomienia

Jeśli chcesz założyć własną firmę, istnieje szansa, że masz tylko określoną kwotę, aby rozpocząć swój sukces.

Zamiast wrzucać wszystkie swoje pieniądze w coś ryzykownego, możesz zastosować model przychodów, który nie wymaga dużych kosztów ogólnych.

Dzięki dzisiejszej technologii możesz założyć własną firmę i prosperować, mając tylko laptop i trochę wolnego czasu. Oto 5 najlepszych firm na początek, jeśli nie możesz sobie pozwolić na inwestowanie z góry:

1. Nauczanie online

Nauczanie kursu online lub kilku z nich to model biznesowy, który wymaga minimalnych kosztów początkowych, ponieważ sprzedajesz produkt cyfrowy.

Możesz używać swojego smartfona jako magnetowidu i wydać mniej niż 200 PLN na wysokiej jakości mikrofon. Outsourcing projektowania grafiki w celu oznakowania kursu i nagraj siebie, ucząc na swoich lekcjach. Zaplanuj transmisje na żywo, aby Twoi uczniowie uczestniczyli w zajęciach lub publikowali wcześniej nagrane lekcje, aby mogli oglądać je w dogodny dla siebie sposób.

2. Media społecznościowe

Niektórzy ludzie są naturalnie „dobrzy” w mediach społecznościowych i to pokazują.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz założyć agencję zarządzania mediami społecznościowymi. Możesz zacząć jako niezależny menedżer mediów społecznościowych i zbudować swój profil na LinkedIn i innych kanałach społecznościowych, aby zademonstrować swój talent i wiedzę. Ponieważ nie ma wielu kwalifikatorów poza pokazaniem, że możesz zapewnić dobrą obecność w mediach społecznościowych, Twoje profile mogą wystarczyć.

Gdy masz już za sobą klientów i możesz pozwolić sobie na zatrudnienie innych menedżerów mediów społecznościowych, możesz zarejestrować swoją firmę jako agencję. Lub, jeśli masz jeden lub więcej profili w mediach społecznościowych z dużą liczbą obserwowanych, zastanów się, jak zostać wpływowym w mediach społecznościowych i zarabiać na reprezentowaniu marek.

3. Partnerski sklep e-commerce

Czy wyobrażałeś sobie, że prowadzisz sklep internetowy, ale nigdy nie chciałeś zajmować się zapasami?

Po założeniu afiliacyjnego sklepu e-commerce nie ma prawie żadnych przeszkód, które mogłyby przeszkodzić w otwarciu firmy i uzyskania przychodów. Korzystając z bezpłatnych platform, takich jak YouTube i kanały mediów społecznościowych, do promowania swojego sklepu, możesz dokonywać sprzedaży bez obciążania zasobów reklamowych lub tworzenia produktów.

Jeśli nie masz funduszy początkowych, ale chcesz przejść do sprzedaży detalicznej, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie.

4. Wirtualne korepetycje lub coaching

Podobnie jak w przypadku zajęć online, wirtualne korepetycje dają szansę dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami z dowolnymi osobami na całym świecie przez Internet, bez oficjalnego szkolenia lub fizycznego zaplecza.

Oferując wirtualną usługę korepetycji lub coachingu, możesz zaspokoić konkretne potrzeby grupy docelowej. Na przykład trenerzy fitness online mierzą i śledzą postępy swoich klientów i odwołują się do konkretnej niszy klientów, którzy podróżują za granicę w celach biznesowych lub sportowych i potrzebują trenera, który może spotkać się z nimi „w chmurze”.

5. Doradztwo

Rozpoczęcie działalności jako jednoosobowa firma konsultingowa wymaga bardzo minimalnych kosztów ogólnych.

Chociaż wymaga doświadczenia biznesowego, z którego można czerpać, na początek możesz pracować w domu przy użyciu własnego komputera i telefonu. Gdy pozyskujesz więcej klientów, możesz zacząć zatrudniać innych konsultantów i nadzorować firmę doradczą jako CEO.

Rozpocznij własną działalność z Mojezlecenie

Wybór biznesowego modelu przychodów, który pozwala maksymalnie ograniczyć koszty ogólne, może pomóc w osiągnięciu sukcesu po zakończeniu fazy uruchamiania. Aby osiągnąć swoje cele, najlepiej jest wykorzystać zasoby na podnoszenie świadomości marki, komunikowanie się z opinią publiczną i marketing produktu lub usługi. Zacznij od outsourcingu prac projektowych i obowiązków marketingowych do ekspertów, którzy mogą wykonać to zadanie lepiej niż Ty, oszczędzając Twój czas. Zarejestruj się na MojeZlecenie, aby znaleźć osobiście sprawdzony talent, który pomoże Ci odnieść sukces w przedsięwzięciu typu startup.

Administrator

Autor od: 6 marca 2020

1 komentarz

Zostaw swój komentarz