Opłaty i prowizje serwisu

  1. Home
  2. Opłaty i prowizje
Freelancerzy

Opłaty i Prowizje


Dla Pracodawców

Projekty

Mojezlecenie nie pobiera żadnych opłat za rejestrację, publikację projektu, zbieranie ofert od freelancerów, przeglądanie portfolio, czy omawianie szczegółów projektu. Jeżeli przyznasz projekt Freelancerowi i zostanie on przez niego zaakceptowany, to pobierzemy od Ciebie małą opłatę, zależną od wysokości zaakceptowanej oferty, znaną również jako opłatę wstępną.

Wysokość oraz sposób naliczenia opłaty jest zależny od rodzaju danego projektu.

Dla projektów z ustaloną stawką: kiedy przyznasz projekt, a Freelancer go zatwierdzi, to pobierana jest opłata w wysokości 3% lub 10.00 PLN (większą z nich). Jeśli jednak w późniejszym okresie czasu zdecydujesz się zapłacić freelancerowi więcej niż wynosi pierwotna wartość projektu, to doliczymy kolejną opłatę, która będzie zależna od wysokości nadpłaty.

Dla projektów godzinowych: Opłata w wysokości 3% zostanie pobrana z każdej płatności, którą wyślesz swojemu Freelancerowi.

Możesz anulować swój projekt w dowolnym momencie w ciągu siedmiu dni od akceptacji projektu przez Freelancera, a w rezultacie otrzymasz pełny zwrot pobranej opłaty.

Mogą zostać wykupione opcjonalne wyróżnienia projektu.

Usługi

W czasie zamawiania usługi, pracodawcy muszą zapewnić fundusze o równej wartości, co jej całkowita cena. Płatność jest chroniona przez System Płatności Mojezlecenie Milestone. Uwolnij płatność tylko, jeśli jesteś zadowolony z otrzymanej usługi.

 


Dla Freelancerów

Serwis Mojezlecenie nie pobiera żadnych opłat za: rejestrację, utworzenie profilu, wybieranie umiejętności, utworzenie portfolio, odbieranie powiadomień dot. projektów, omawianie szczegółów projektu z pracodawcą, składanie ofert.

 


Abonamenty

Wybierz jeden z naszych abonamentów, aby sprawdzić powiązane opłaty. Możesz za darmo korzystać z naszej strony jako Pracodawca albo Freelancer, bądź zdobyć dodatkowe korzyści, dzięki płatnej subskrypcji.

Abonament będzie się odnawiać cyklicznie każdego miesiąca lub roku, dopóki nie zostanie anulowany. Jeżeli środki na Twoim koncie są niewystarczające na pokrycie kosztów odnowienia się abonamentu, to będziemy podejmować próby jego odnowienia przez 30 dni lub aż do momentu, gdy będziesz mieć wystarczającą kwotę pieniężną.

Możesz anulować swój abonament w dowolnym czasie w ustawieniach konta, co spowoduje ustanie naliczenia opłat pod koniec Twojego okresu subskrypcji, bez dodatkowych kosztów.

Zobacz nasz rodzaje abonamentów

 

 

 

Opłaty od wypłat

Opłaty mogą być pobierane w zależności od metody wypłaty. Dodatkowe opłaty mogą być pobierane przez osoby trzecie, obsługujące daną metodę wypłaty.

PayPal DARMOWE
Skrill (Moneybookers) DARMOWE
Przelew międzynarodowy 100.00 PLN

Minimalna kwota wypłaty (po uiszczeniu wszelkich innych opłat) wynosi 100 PLN.