Życie logo: kogo powinieneś zatrudnić, aby je stworzyć

  1. Home
  2. Załóż swój biznes
  3. Szczegóły artykułu
Freelancerzy
Życie logo: kogo powinieneś zatrudnić, aby je stworzyć

Najlepsze logo są tak skuteczne, że możesz rozpoznać reprezentowaną przez nich markę, nawet nie widząc nazwy marki. Ale dotarcie tam jest trudne.

Logo może być proste dla przeciętnego konsumenta, ale wiąże się z nim wiele przemyśleń i strategii. W rzeczywistości logo są tak ważne, że często podejmują własne życie. Jeśli potrzebujesz skutecznego logo, jego przygotowanie, zaprojektowanie i sfinalizowanie wymaga kilku specjalistów.

Jeśli szukasz nowego logo dla swojej firmy, oto role, które musisz przejść od początku do końca.

1. Badacze rynku

Badacze rynku określają Twoje miejsce na rynku, sposób dodawania wartości i zdobywania udziału w rynku. Badają również twoich konkurentów, abyś mógł zidentyfikować ich różne style marek i rozróżnić własne.

2. Strategowie marketingowi

Strategowie marketingowi przeprowadzają badania rynku i przekształcają je w plan działania. W ramach budowania strategii marketingowej zidentyfikują elementy Twojej marki, które powinny być reprezentowane w Twoim logo.

3. Projektanci stylu marki

Projektanci stylu marki pomagają wymyślić elementy tworzące markę. Pomogą Ci zdecydować o kolorach, typografii, zdjęciach itp., Zapewniając, że wszyscy razem pracują nad stworzeniem czegoś niezapomnianego.

4. Ilustratorzy

Ilustratorzy szkicują wstępne szkice logo na podstawie projektów stylu marki. Większość marek przechodzi wiele iteracji swoich ilustracji lub poprosi o wiele opcji przed wybraniem ilustracji, aby przejść dalej.

5. Projektanci logo

Projektanci logo łączą strategię, opcje projektowania i szkice logo, aby stworzyć i sfinalizować logo. Następnie udostępnią Twoje logo w wielu formatach plików, takich jak PNG i PDF. Możesz chcieć stworzyć odmiany swojego logo, które będą używane w różnych kontekstach.

6. Tracery wektorowe

Znaczniki wektorowe pobierają pliki obrazów utworzone przez projektanta logo i przekształcają je w obrazy skalowane do różnych rozmiarów w zależności od ekranu. Utworzenie logo na obrazach wektorowych pozwala na bezproblemowe wyświetlanie go w witrynie bez względu na rozmiar ekranu.

7. Animatorzy logo

Animatorzy logo robią statyczny obraz twojego logo i przekształcają go w coś niezapomnianego i dynamicznego. Następnie możesz użyć tej animacji w przestrzeniach cyfrowych, takich jak Twoja strona internetowa, lub możesz użyć jej w produkcjach wideo, takich jak seminaria internetowe i filmy wyjaśniające.

8. Projektanci artykułów piśmiennych

Po uzyskaniu potrzebnych formatów plików możesz zatrudnić projektanta wizytówek i artykułów piśmiennych, aby przystosować swoje logo do formatów biznesowych. Wizytówki i rozdania z pięknie zaprojektowanym logo pozostawiają niezatarte wrażenie.

9. Usługi drukowania

Wreszcie możesz używać swojego logo do tworzenia towarów przy użyciu ekspertów ds. Usług drukowania. Przygotują twoje logo do drukowania na koszulkach, czapkach, opakowaniach i innych przedmiotach.

10. Eksperci ds. Rebrandingu

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz, że musisz zmienić logo, ale nie chcesz stracić rozpoznawalności marki, którą zbudowałeś, zaufaj ekspertowi ds. Rebrandingu Mojezlecenie, który pomoże.

  • Udostępnij tego bloga:

Administrator

Autor od: 6 March 2020

Zostaw swój komentarz

Masz pytania? Przeszukaj naszą bazę wiedzy.